Axbet Para Yatırma

Mobil ve masaüstü site sürümlerine, kullanım kolaylığı sağlayan mobil uygulama hizmetini de ekleyen Axbet bahis sitesi; sağladığı ücretsiz avantajlardan yararlanmak isteyen üyeler için, asgari tutarda yatırım şartı arıyor. Her yöntem için ayrı ayrı belirlenen yatırım limitlerinde; kredi kartı, sanal kartlar, banka havalesi ve cepbank yöntemleri,

Axbet para yatırma genel başlığına dahil ediliyor. Tek seferde yatırım üst limitini 100.000 lira olarak belirleyen Axbet site yönetimi; üyelerine, gün içerisinde sınırsız yatırım yapabilme olanağı sağlıyor.

Kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile Axbet giriş işlemi gerçekleştiren üyeler, Axbet ana sayfasında yer alan Para Yatır sekmesini kullanarak; yöntemler ve yatırım limitleri hakkında, detaylı bilgi sahibi olabiliyor.

HEMEN ÜYE OL

Axbet Kredi Kartı Yatırım İşlemleri

Belge işlemine tabi Axbet para yatırma yöntemlerinden olan kredi kartı ile yatırım yönteminde; üyeler, Visa ve Mastercard özelliği taşıyan kredi kartlarını kullanabiliyor. Onaylanmış kredi kartları bulunan üyelerin; 100-750 limitlerinde yatırım yapabildiği kredi kartı yönteminde, kredi kartı bilgilerinin üyelik bilgileri ile örtüşmesi şartı aranıyor.

Axbet Sanal Kart Yatırım İşlemleri

Üyelerine; Pidpay, Astropay, Neteller, Paykasa, Jeton ve Ecopayz yöntemleri ile yatırım kolaylığı sağlayan Axbet site yönetimi, sanal kart yatırımlarını 3 farklı para birimi ile sonuçlandırıyor. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra; Axbet giriş işlemlerinde kullanmak istedikleri para birimlerini belirten üyeler, sanal kartları kişisel tercihleri göre farklı tutarlarda satın alabiliyor.

Pidpay yatırımlarında 10-500 lira, Astropay yatırımlarında 25-500 dolar, Neteller ve Ecopayz yatırımlarında 100-1.000 lira, Paykasa yatırımlarında 10-250 Euro, Jeton yatırımlarında 10-100.000 lira olarak satın alınabilen kartlar, Axbet üyelerine belge talebi olmadan yatırım fırsatı sunuyor.

Axbet üyelerinin, işlem süresi bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran sanal kart yatırımlarında; farklı para birimleri kullanarak yatırım gerçekleştiren üyeler ise, günlük kur değerleri üzerinden yatırımlarını genel hesap bakiyelerine eklenmiş olarak görüntüleyebiliyor.

Axbet Havale Yatırım İşlemleri

Vadesiz hesap sahibi tüm Axbet üyelerinin kullanabildiği havale yönteminde; yatırım limitleri, tek seferde 100-10.000 lira olarak belirleniyor. Site yönetimi ile anlaşma sağlanan bankalar dışında vadesiz hesabı olan Axbet üyeleri ise; havale yatırım işlemlerinde, EFT ile ödeme gerçekleştirebiliyor. 5 dakika içerisinde tamamlanan havale yatırım işlemlerinde; üyeler hesap bilgilerini site yönetimi ile paylaştıktan sonra, yatırımları ile ilgili ek talepler ile karşılaşmıyor.

Axbet Cepbank Yatırım İşlemleri

Axbet mobil uygulama ile birlikte kullanılabilen cepbank yatırım işlemlerinde; üyelerin, internet şubesi müşterisi olmaları şartı aranıyor. 20-1.000 lira yatırım gerçekleştirilebilen Axbet cepbank yatırım işlemlerinde; üyeler farklı bankalardaki vadesiz hesaplarını, cepbank yatırımlarında işlem sınırlaması olmadan kullanabiliyor.

HEMEN ÜYE OL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir