Tipobet Para Çekme

Tipobet oyunlarında kazanç sağlayan üyelerine, gün içerisinde maksimum 25.000 lira tutarında çekim yapma imkanı sağlayan Tipobet site yönetimi; ATM Transfer, banka havalesi ve online kartlar ile para çekme işlemlerini, maksimum 30 dakika içerisinde sonuçlandırıyor.

Her üyenin 24 saat içerisinde 3 kez çekim talebi oluşturabildiği Tipobet bahis sitesinde; 25.000 lirayı aşan tutarlar için oluşturulan çekim talepleri, Tipobet para çekme işlemlerine dahil edilmiyor.

İlk kez çekim talebi oluşturan üyelerinden, Tipobet giriş (hesap doğrulaması gerçekleştiren üyelerden belge talep edilmeyebiliyor) işlemlerine göre belge talebinde bulunabilen Tipobet site yönetimi; belge talepleri yerine getirilene kadar, çekim tutarlarını askıda bekletiyor.

HEMEN ÜYE OL

Tipobet ATM Transfer ile Para Çekme

Düşük yatırım düşük kazanç stratejisi uygulayan Tipobet üyeleri için, Tipobet para çekme genel başlığına dahil edilen ATM Transfer yönetiminde; çekim tutarları, 200-3.000 lira olarak belirleniyor.

Kazançlı olan üyelerin, kazançlarını 5 dakika içerisinde vadesiz hesaplarında görebildiği ATM Transfer yönteminde, anlaşmalı bankalarda hesabı bulunmayan üyeler için, EFT yöntemi ile ödeme gerçekleştiriliyor.

EFT yönteminde, mesai saati sınırlaması uygulandığı için; ATM Transfer yönetimini kullanan üyelerin, mesai saatleri içerisinde para çekme talebi oluşturmaları öneriliyor.

Tipobet Banka Havalesi ile Para Çekme

Ziraat Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Kuveyt Türk Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Vakıfbank ve Denizbank vadesiz hesabı olan Tipobet üyeleri; banka havalesi ile para çekme işleminde, 3.000-25.000 lira limitlerinde para çekme talebi oluşturabiliyor.

Tüm yatırımların ortak çekim yöntemi olarak kullanılan banka havalesi ile para çekme işleminde; Tipobet giriş işlemlerinde vadesiz hesap bilgileri güncellemesi yapan üyelerden, belge talebinde bulunulmuyor. Hesap doğrulaması gerçekleştirmeyen üyeler ise; son 3 aya ait hesap özetlerini site yönetimine ileterek, belge talepsiz para çekme ayrıcalığından yararlanabiliyor.

Tek seferde 25.000 lira tutarında çekim talebi oluşturan üyelerine, aynı gün içerisinde çekim yapma olanağı sağlamayan Tipobet site yönetimi; banka havalesi ile para çekme işlemlerini, 15-30 dakika aralığında sonuçlandırıyor.

Tipobet Online Kartlar ile Para Çekme

Yatırım işlemlerinde, kredi kartı ve online kartlar ile yatırım gerçekleştiren Tipobet üyelerin yararlanabildiği online kartlar ile para çekme işlemlerinde; Ecopayz, Astropay ve Jeton yöntemleri ayrı ayrı ya da bir arada kullanılabiliyor.

Dolar para birimi üzerinden çekim gerçekleştiren üyelerine Astropay ayrıcalığı sunan Tipobet site yönetimi; Ecopayz ve Jeton yöntemlerini ise, Türk Lirası üzerinden yatırım yapan üyelerinin beğenisine sunuyor.

Belge talepsiz çekim gerçekleştirilebilen online kart para çekme işlemlerinde; üyeler çekim talepleri onaylandığı an, kazançlarını hesaplarında görebiliyor.

HEMEN ÜYE OL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir