Betgaranti Para Yatırma Ve Çekme

Betgaranti logoTotal Gaming Solution B.V şirketinin güvenilir bir markası olan Betgaranti, paylaştığı şeffaf lisans verileri dışında teknik altyapısıyla da üyelerine tam güven verir. Tüm Betgaranti para yatırma metotları hem çok hızlı hem de güvenli bir biçimde gerçekleştirilir.

Firmanın gerek yardım ekranı üzerinden gerekse de canlı destek servisi çalışanlarından yararlanabilir ve ödemelerinize dair detaylı veriler alabilirsiniz.

Tüm Betgaranti para yatırma metotlarının kendine has özel kuralları, limitleri, süreleri ve kampanyaları bulunmaktadır. Gelin başlık başlık bu ödeme ayrıntılarına göz atalım.

HEMEN ÜYE OLBetgaranti Giriş

Betgaranti Para Çekme Metotları

Betgaranti içerisinde en popüler Betgaranti para yatırma yöntemi olan mobil ödeme aracılığı ile hızlı ve güvenli bir biçimde para yatırma eylemi yapabilirsiniz.

Şu an için ios işletim sistemi kabul edilemez durumda olduğundan sadece android işletim sistemi kullanmakta olan akıllı telefonlarınızdan mobil ödeme ile para aktarabilirsiniz.

Bu tercih ile para çekmek mümkün olmadığından farklı çekim tercihlerini kullanarak çekim talebi verebilirsiniz.

Betgaranti üyeleri, müşterileri oldukları banka hesapları üstünden havale yaparak bakiyelerini yükseltebilir.

Banka havalesi algılanması en kolay, en sade aktarım yöntemidir. Hem hızlı, hem de güvenilir bir biçimde Betgaranti hesabına banka havalesi ile para yatırmak için önce müşteri servislerine bağlanın ve firmanın güncel hesap numaralarını öğrenin.

Kareas Para Çekme Yöntemleri

Kareas üyeleri için Kareas para çekme yöntemlerini ve sınırlarını bir araya getirdik. Bu rakamlar gün içerisinde tek seferlik sayılar olarak düşünülebilir.

Jeton ve Ecopayz gibi alternatif metotlar ile de para çekiliyor; fakat üyelerin çok büyük bir çoğunluğu banka aktarımına yöneliyor.

Küçük bir form doldurulması ve temel verilerin teyit edilmesi yeterlidir. Bu işlemlerin tamamı Kareas Para Çekme işlemlerinin dahilinde gerçekleşmektedir.

Kareas Para Çekme Süreleri

Kareas sitesinde üç ayrı kanal üstünden para çekme servisi gerçekleştirilir. Kareas Para Çekme istemi hemen kayıt altına alınır ve finansal servise iletilir.

Saha çalışanı ATM üzerinden güvenli bir biçimde para transferinizi gerçekleştirir. Ortalama 30 dakika içerisinde Kareas üyelerinin çekim istekleri sonuç bulur. Bu esnada kesintiler size yansıtılmaz. Bu noktalar firma güvenliğini yansıtmaktadır.

HEMEN ÜYE OL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir