Betdoksan Para Yatırma Ve Çekme

Betdoksan logoBanka havalesi yöntemi ile internet bankacılığı gibi birçok yöntemle sitemize para yatırımı sağlanabilir. Bu yöntem ile para yatırmak için ilk olarak hebamızdan para yatır seçeneğine tıklıyoruz. Banka transfer logosundan bankanızı seçerek bankanıza tıklayabilirsiniz.
Yatırmak istediğiniz tutarı betdoksan para yatırma ve para çekme özelliği ile tutarı girebilirsiniz. İstediğiniz miktarı seçtikten sonra para yatır kısmından paranızı güvenle yatırabilirsiniz.
Havale detayından cep telefonu gibi bilgilerini girdikten ve bankanızdan onay gelince işleminiz tamamlanmış olacaktır. Anında banka havalesi ile betdoksan para yatırma ve para çekme işlemi işte bu kadar kolaydır.

HEMEN ÜYE OLBetdoksan

Hesabıma Banka Transferi İle Nasıl Para Yatırırım?

Hesabınızı oluşturduktan sonra banka transferi yöntemiyle para yatırmak için para yatır kısmından betdoksan para yatırma ve para çekme işlemini yapabiliriz.

Yatırmak istediğiniz tutarı seçtikten sonra para yatır butonundan banka adı ve miktarınızı girerek transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ATM üzerinden gerçekleştirmek için bankanıza işlem yapmak için sırasıyla giriş, para yatırma, havale, hesap numarası ile para yatırmayı seçip yatırmak istediğiniz tutarı girip doğum tarihinizi ve cep telefonu numaranızı girip giriş kısmından işlem yapabilirsiniz.

İşleminiz ve yatırılan tutar doğru ise giriş kısmına basıp dekont alıyoruz. Dekontunuzu saklayabilirsiniz ve bu uygulamayı kartsız bir şekilde yapabilirsiniz, bankanın müşterisi olmanıza gerek yoktur, Sitemize güvenle para yatırıp çekebilirsiniz.

Site Güvenilir Midir?

Kurumsal bir site olup kullanıcıya güvenilir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ara yüzümüzdeki gizlilik bizim için önemlidir.

Kullanıcı bilgileri saklı tutulup para yatırma ve para çekme işlemlerini kullanıcıya güvenle yapmasını sağlamaktadır. Sitede bulunan iletişim ve mail bilgileri ile bize ulaşabilir her türlü soruyu sorabilirsiniz, Site yazılımı güvenlik sistemleri olarak üst seviye yazılımdır. Kullanıcıların telefon, banka hesabı, şifresi gibi kişisel bilgilerin saklanması bizim için önemlidir.

Hesabıma Nasıl Para Çekme İşlemi Yapabilirim?

Para çekme işlemi için sitemize giriş yaptıktan sonra hesabınızdan bankanızı seçerek havale yöntemi gibi bankanızın onayladığı işlemlerden rahatça ödeme alabilirsiniz.

Bankanız için belirlenen alt ödeme limitine dikkat ederek havale işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bir sorun ile karşılaştığınızda bankanız ve bizimle iletişim sağlayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir