Axbet Para Çekme

Hesaplarında en az 200 lira bakiye bulunan Axbet üyeleri; genel hesap bakiyelerindeki tüm tutarları, 20.000 lirayı geçmemek koşulu ile para çekme işlemlerinde kullanabiliyor. ATM Transfer, banka havalesi ve Ecopayz yöntemleri ile sonuçlandırılan Axbet para çekme işlemlerinde; üyelerin gün içerisinde en fazla 3 kez para çekme talebi oluşturmasına müsaade ediliyor.

Son para çekme talebinin üzerinden 2 saat geçmeyen üyelerin yararlanamadığı Axbet para çekme işlemlerinde; yatırım esnasında belge talebinde bulunan üyelerden, yeniden belge talebinde bulunulmuyor.

Ancak yatırımlarını sanal kartlar ile gerçekleştiren üyeler; banka havalesi ve ATM transfer yöntemleri ile çekim talebi oluşturduklarında, Axbet site yönetimi üyelerinden belge isteminde bulunabiliyor.

Yöntemlere göre belge talep etme hakkını saklı tutan Axbet site yönetimi; Axbet giriş işlemlerinde mobil uygulama kullanan üyelerinden, SMS doğrulamasına istinaden belge talebinde bulunmayabiliyor.

HEMEN ÜYE OL

Axbet Havale Çekim İşlemleri

Üyelerine kazançlarını 15 dakika içerisinde vadesiz hesaplarına çekebilme ayrıcalığı yaşatan Axbet site yönetimi, havale çekim alt limitini 3.000 lira olarak sisteme dahil ediyor. Hesaplarında bonus bakiyesi bulunmayan üyelerin, Axbet giriş işlemlerinin ardından oluşturabildiği havale çekim taleplerinde; anlaşmalı bankalar dışındaki ödeme işlemleri, EFT yöntemi ile sonuçlandırılıyor.

Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası vadesiz hesabı bulunan üyeler; havale çekim işlemlerinden, zaman sınırlaması olmadan yararlanabiliyor. Ancak söz konusu bankalarda hesabı olmayan Axbet üyeleri; sadece mesai saatleri içerisinde oluşturdukları çekim taleplerini, aynı gün içerisinde hesaplarında görebiliyor.

Axbet ATM Transfer Çekim İşlemleri

Genel işleyiş olarak banka havalesi ile birebir benzerlik gösteren ATM transfer çekim işlemleri; sadece çekim limitleri olarak, farklılık gösteriyor. 200-2.999 arası çekim taleplerini, ATM Transfer yöntemi ile sonuçlandıran Axbet site yönetimi; çekim taleplerinden önce, üyelerden ödeme genel şartlarını uygunluk kriterleri arayabiliyor.

Bu doğrultuda; üyelik hesabına kayıtlı telefon numaraları ile bankacılık sistemine kayıtlı telefon numaraları aynı olan Axbet üyeleri; ATM transfer çekim işlemlerini olumlu olarak sonuçlandırabiliyor.

Axbet Ecopayz Çekim İşlemleri

Yatırımlarını, sanal kartlar ile gerçekleştiren Axbet üyeleri, Ecopayz yöntemini kullanarak; en az 200, en fazla 10.000 lira tutarında çekim talebi oluşturabiliyor. Ecocard ve Eco cüzdan sahibi olan üyelerin yararlanabildiği çekim işlemlerinde; çekilen tutarlar, anında üye hesaplarına aktarılıyor. Ecopayz hesaplarına tanımlı bankacılık ürünleri olmayan üyeler için önerilmeyen Ecopayz çekim işlemlerinde; üyeler, kazançlarını ATM’ler aracılığı ile çekmek istedikleri takdirde, yüksek işlem ücreti (işlem ücreti talepleri bankalara göre değişiklik gösterebiliyor) talepleri ile karşılaşabiliyor.

HEMEN ÜYE OL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir